Om os
Repenso administrerer virksomheder i hele Grønland, samt tilbyder rådgivning i den daglige drift, eller når virksomheder skal etableres eller udvikles.

Vi benytter os af moderne og intelligente IT løsninger, som er tilpasset de Grønlandske forhold.

 

Kontor i Nuuk

Nicolai Marc Haagen Olesen

Partner

Mail: nicolai@repenso.gl

Telefon: +299 27 20 20

 

Mariane Magnussen

Bogholder

Mail: mm@repenso.gl

 

Aviaja L. Heilmann

Bogholder

Mail: aviaja@repenso.gl

 

Marian Miklagard

Bogholder 

Mail: marian@repenso.gl

  

Simon Lang

Partner

Mail: simon@repenso.gl

Telefon: +299 26 20 20 

 

Sara Jørgensen

Bogholder

Mail: sara@repenso.gl

 

Hanne Møller Ezekiassen

Bogholder

Mail: hanne@repenso.gl

  

Vivi Petersen

Bogholder

Mail: vivi@repenso.gl

 Kontor i Ilulissat

Rona Sandgreen

Bogholder

Mail: rona@repenso.gl

 

Line Jørgensen

Bogholder

Mail: line@repenso.gl

Adresse i Nuuk:

Nukappiakuluk 19

3900 Nuuk

Adresse i Ilulissat

Illumiut 918

3952 Ilulissat